HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Dva mesiace po smrti Jiřího Menzela (†82) vdova Olga šokuje: Mám ročné bábätko!

Menzelovci / Instagram (@olgamenzelova)

Vdova Olga Menzelová (42) šokovala v stredu večer na sociálnej sieti, keď priznala verejne tretie dieťa! Volá sa Albert a má asi rok a pol! Dokonca zverejnila fotky nielen syna, ale aj spoločnú s Jiřím Menzelom (†82), informuje portál Blesk.

V posledných dňoch je Olge Menzelovej prisudzovaný nový partner, egyptológ Miroslav Bárta (50). K novému vzťahu sa však odmieta vyjadrovať. „Je to súkromná vec a nemám k tomu čo viac povedať,“ odpovedala na otázku Blesku Menzelová.

O to väčšie prekvapenie nastalo v stredu večer, keď na sociálnej sieti zverejnila zásadné vyhlásenie! „Zoznámte sa: Všetci vedia, že existuje, ale nikto ho nikdy nevidel, niekto ako Yetti. Náš Albísek,“ predstavila Menzelová takmer rok a pol starého syna, o ktorom nikdy verejne nehovorila a na otázky novinárov ohľadom jeho existencie nezodpovedala.

https://www.instagram.com/p/CHLwD0PLMmW/

Olga dokonca šokovala fotografiou malého Alberta, ktorý je na snímke s Jiřím Menzelom, ktorého Menzelová vždy označovala ako otca Evičky (5), ale aj s Jaroslavom Brabcom (66), ktorý je pre zmenu otcom jej ďalšej dcéry Aničky (11).

Bábätko drží v náručí spomínaný egyptológ Miroslav Bárta (50). Či je práve on oteckom malého Alberta, Menzelová neprezradila. Pod verejným vyhlásením sú však podpísaní ona a on. Celý príbeh začína pôsobiť ako román, ktorý keby mohol sfilmovať zosnulý režisér, ktorý zomrel začiatkom septembra, možno by za to získal aj Oscara.

Kým otcom tretieho dieťaťa je možno svetovo uznávaný egyptológ, prvé dve deti si Olga Menzelová zaobstarala s významnými režisérmi. Staršiu dcéru Aničku má s Jaroslavom Brabcom (66). Tú splodili už počas manželstva s Jiřím Menzelom, ale pretože režisér oscarovej snímky Ostro sledované vlaky mal v tom čase údajne pocit, že dieťa už nechce, skončilo to nemanželským dieťaťom.

Česko je v slzách: Zomrel známy oskarový režisér Jiří Menzel (†82)

Za nejaký čas Olga otehotnela druhýkrát. Za deväť mesiacov porodila dcéru Annu Mariu, za jej otecka označovala Menzela. Zaujímavé na tom je, že obaja režiséri prijali celú situáciu a s ňou aj dieťa toho druhého.

„Samozrejme sme si všetci prešli ťažkým obdobím, ale mám veľké šťastie, že obaja otcovia nakoniec dokázali v záujme detí potlačiť svoje egá. Jiří pristupuje k obom dcéram rovnako a Aničku bezhranične miluje. A to isté Jaroslav, ktorého by napríklad nenapadlo vziať do zoologickej záhrady len Aničku. Pre mňa je dôležité, že dievčatá vyrastajú v harmonickej rodine, akokoľvek je netypická,“ nechala sa pred časom počuť Olga.

Desivá autonehoda Jiřiny Bohdalovej: Pri havárii preletela čelným sklom!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info