HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Conneryho (†90) manželka o smrti prvého Jamesa Bonda: Trpel demenciou!

Sean Connery / Facebook (James Bond 007)

91-ročná manželka zosnulého Seana Conneryho (†90) Micheline v sobotu prezradila, že posledné okamihy života slávneho herca boli veľmi ťažké, píše portál Blesk.

Už nejakú dobu sa špekulovalo, že prvý filmový James Bond bojuje s Alzheimerovou chorobou. To teraz Micheline viac menej potvrdila. „Trpel demenciou a vybralo si to svoju daň. Nebol to už život pre neho. Poslednú dobu nedokázal vôbec vyjadriť, čo chcel povedať. Jeho odchod bol veľmi pokojný, zomrel v spánku. Bola som s ním aj v momente, kedy z tohoho sveta odišiel. Takto to chcel,“ opísala jeho posledné okamihy.

Spoznali sa v roku 1970, brali sa o päť rokov neskôr. Jeseň života trávili v Nassau na Bahamách, kam sa presťahovali zo španielskej Marbelly, kde žili predtým. „Bol úchvatný a prežili sme spolu krásny život. Bol dokonalým vzorom muža. Bude to bez neho veľmi ťažké, to viem, ale nemohlo to bohužiaľ trvať večne a odišiel v mieri,“ dodala Micheline, ktorá herca v roku 2002 sprevádzala aj pri jeho niekoľkomesačnom pobyte v Česku, keď natáčal svoj posledný film Liga výnimočných.

James Bond je mŕtvy. Sean Connery zomrel vo veku 90 rokov

O otcovi už v sobotu prehovoril aj jeho syn Jason. „Aj keď už na tom otec nebol nejakú dobu dobre, všetci sa v sebe snažíme túto smutnú udalosť, ku ktorej došlo len pred chvíľkou, spracovať. Je to smutný deň pre všetkých, ktorí môjho otca poznali a milovali. Zároveň je smutnou stratou pre fanúšikov na celom svete, ktorí milovali jeho úžasný dar, ktorý mal ako herec,“ uviedol Jason pre BBC News.

Herečka Scarlett Johansson (35): Tretia svadba!

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info