HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Jiří Krampol po odchode Hanky ​​trpí: Rozhodol sa pre razantnú zmenu!

Jiří Krampol / Facebook (FotografBouček Veřejně známá osobnost)

Jiří Krampol v auguste prišiel o manželku Hanku, nie je teda vôbec jednoduché na ňu v takej krátkej dobe prestať myslieť. Aj preto sa rozhodol urobiť doma jednu naozaj razantnú zmenu. V čom spočíva?

Ako píše portál Stras24, sú to už dva mesiace, od kedy náhle zomrela Hana Krampolová (†59). Smutná správa prišla začiatkom augusta nečakane, hoci manželka známeho herca a zabávača sa dlhodobo potýkala so zdravotnými ťažkosťami. Jej muž sa z toho pochopiteľne spamätáva dodnes.

Jiří Krampol sa teraz po niekoľkých týždňoch rozhodol urobiť radikálny krok. V ich spoločnom byte to podľa svojich slov trochu prerobil. „Musel som dať preč jej veci a prestavať trochu byt. Všetko mi ju pripomínalo,“ vysvetlil webu blesk.cz.

Šokujúci paradox: Jiří Krampol tesne pred smrťou svojej Hanky natáčal filmový pohreb manželky!

Momentálne totiž doma, rovnako ako väčšina zodpovedných občanov, trávi viac času, než je obvyklé, pretože aj on chce prispieť k spomaleniu šírenia koronavírusu. Obľúbený herec však zisťuje, že to nie je žiadny med.

„Navyše, keď teraz vyčíňa ten covid a všetko sa zakazuje, hovorím si, ako jej (Hanke) asi bolo celé mesiace v bohnickej liečebni. Nikam nesmieť, s nikým sa nevidieť. Máme to teraz tu podobné,“ konštatoval Krampol.

Jiří Krampol zmizol! Po manželkinej smrti sa odišiel dať dohromady

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info