HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Čvančarová ako slávna Adele v slzách! Pre zosnulú Makulku (†15)

Facebook (Tvoje tvář má známý hlas) (Klara Svobodova) / Fotokoláž (Redakcia HD)

Sobotňajší diel relácie Tvoja tvár má známy hlas bolo opäť plné sĺz ako porotcov, tak i vystupujúcich! Spôsobila to svojím číslom a dokonalou premenou Jitka Čvančarová, ktorá vystúpila ako Adele. Prvýkrát vôbec prehovorila o zosnulej Makulke, zosnulom 15-ročnom dievčatku, píše portál Blesk

Čvančarová svojím vystúpením doslova rozplakala ako Báru Basikovú, tak porotca Aleša Hamu, piesňou Kométa od Jaromíra Nohavicu. Teraz sa úlohy obrátili a krabicu papierových vreckoviek potreboval „cynik“ Háma. Oči sa však leskli všetkým. Lenže to najdojemnejšie malo ešte len prísť!

Jitka na nepoznanie od Adele, speváčky, ktorá dramaticky schudla a zmenila imidž, aktuálny diel Tváre vyhrala. Keď preberala šek, podelila sa so všetkými prítomnými o dojímavý príbeh.

Úprimný plač Gottovej! Trhalo mi to srdce, priznáva Ivana

„Nie je to jednoduché. Ale ja to poviem,“ začala s trasúcim sa hlasom Čvančarová, ktorá si musela dávať pauzy, aby nával emócií rozdýchala.

„Dneska ráno odišla do motýlieho neba Makulka Svobodová, veľká priateľka. Keby každý zanechal na svete takú úžasnú stopu, ako zanechala Makulka, tak by bolo na svete krásne. Takže toto dnes bolo pre Makulku. A tieto peniaze sú pre DEBRU (charitatívna organizácia). Dneska som spievala pre Makulku,“ nesnažila sa skryť dojatie víťazka tohto dielu.

Boli to vôbec jej prvé verejné slová o Makulke od jej smrti. Makulka Svobodová zomrela 24. septembra, Tvár sa ale prednakrúca dopredu. Teraz vyšlo najavo, že pre Čvančarovú bolo vystúpenie o to ťažšie, že Makulka odišla práve v deň nakrúcania. Mala 15 rokov.

„Makulka dnes v ranných hodinách odletela za svojimi kamarátmi do motýlieho neba. Už ju nič nebolí… Bojovali sme celých 15 rokov, ale tá zas*aná choroba vyhrala… Zlatíčko, ďakujeme, že si nám vstúpila do života. Milujeme ťa z celého srdca,“ oznámili smutnú správu rodičia na Facebookovom profile, ktorý Makulke založili.

Makulka bola veselá dievčatko, ktorá sa statočne bila so svojím osudom. Milovala mačky, ktoré jej pomáhali v jej boji a dodávali jej energiu. Práve mačacím motívom sa jej priatelia mali na poslednú rozlúčku ozdobiť.

Nahá kampaň pre dobrú vec? Slávne hollywoodske tváre ukázali poprsie kvôli prezidentovi! (VIDEO)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info