HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Princezná Diana (†36) ožila? Fanúšikovia dokonalú ilúziu oplakali!

Postava Diany zo snímky The Crown / Twitter (@TheCrownNetflix)

Štvrtá séria kultového seriálu o živote kráľovskej rodiny Koruna z produkcie Netflix sa nezadržateľne blíži. Už v novembri si diváci môžu vychutnať prvé predstavenie princeznej Diany v podaní talentovanej herečky Emmy Corrinovej (24), informuje portál Blesk.

Závratnú podobu s Lady Di teraz seriál potvrdil snímkou ​​zo „dňa svadby“ – herečka má na ňom totožné svadobné šaty ako jej predloha. A fanúšikovia sa dojímajú!

Populárny seriál Koruna (angl. The Crown) o živote britskej kráľovskej rodiny alebo tiež Firmy, ako sa jej často hovorí, vysiela streamovacia služba Netflix od roku 2016. Projekt sa teší obrovskej popularite najmä vďaka excelujúcemu hviezdnemu obsadeniu a pútavému štýlu rozprávania.

Chudinka Diana! Neuveríte, k čomu ju v sexe nútil princ Charles

Štvrtá séria je však jednou z najočakávanejších v celej krátkej histórii seriálu. Keďže je zasadená do 70. rokov minulého storočia, bude sledovať rozvíjajúci sa vzťah princa Charlesa (herec Josh O’Connor) s Dianou Spencerovou (Emma Corrinová). Seriál je mimo iného známy tým, že spoľahlivo dokáže obsadiť verné kópie členov britskej monarchie. S mladým Charlesom sa trafili do čierneho a Corrinová akoby z oka vypadla zosnulej princeznej. A v najnovších promo materiáloch vsádza Koruna presne na to.

„Prvá ukážka svadobných šiat princeznej Diany. Dizajnérka a víťazka Emmy za vynikajúce kostýmy Amy Robertsová chcela zachytiť dušu a štýl originálneho diela, bez toho, aby pre Emmu Corrinovú vytvorila repliku,“ stojí pri snímke, na ktorom má predstaviteľka Diany na sebe jedny z najikonickejšich šiat histórie.

Fanúšikovia u fotografie neskrývali svoj úžas – na sekundu sa domnievali, že sa jedná o historický snímku Dianu krátko po jej svadbe s Charlesom. S novou predstaviteľkou princeznej z ľudu sa diváci môžu zoznámiť už 15. novembra.

20-ročný youtuber Samuel Miščík: Vodičák urobil na druhýkrát, teraz si kúpil auto za vyše 100 000 eur!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info