HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Rodina Limonádového Joea Karla Fialu (†95) odkazuje Šmuclerovi: Covid-19 ho nezabil!

Karel Fiala / Facebook (Martin Ketner)

Obávali sa, aby ich slávneho „Limonádníka“ Karla Fiala (†95) Neskolil covid-19. Všetkým totiž bolo jasné, že jeho imunita je chatrná a telíčko pomaly prestáva pracovať. Legendárny Joe ale odolal. Nakoniec v sobotu podľahol starobe, informoval portál Blesk.

A rodina nezastiera, že sa jej uľavilo. „Roman, dnes zomrel môj dedo Karel Fiala alias Limonádový Joe. Samozrejme na žiadny covid, ale v krásnych 95 rokoch, píšem vám to len preto, že vám hrozne fandil a obdivoval za vaše názory a prácu tak ako ja…“ napísal Fialov vnuk Romanovi Šmuclerovi (51), zubárovi a prezidentovi Českej stomatologickej komory.

Zomrel Limonádový Joe: Karel Fiala (†95) žil posledné roky v liečebni

A so smrťou herca je zmierená aj celá jeho rodina, manželka, speváčka Věra Vlková (78), a tiež ich štyria synovia. Zomrieť starobou v takom veku je predsa nádherná vec. A život Limonádového Joea už naozaj strácal na kvalite.

Nehýbal sa a takmer už nevidel. „V nedeľu napoludnie sa stretneme my všetky otcove deti a dohodneme sa, ako a čo bude ďalej,“ uviedol Blesku jeden z hercových synov, právnik Karel Fiala. On, jeho traja bratia a ich matka Věra „Limonádníka“ pravidelne v pražskej LDN navštevovali, ako len im to pandémia aspoň trošku dovolila.

Jágr priznal veľké zlyhanie: Príde o svoju novú lásku Dominiku?

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info