HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Poslanec NRSR chodí po kanáloch

Peter Kremský / Facebook self)

Peter Kremský tvrdí, že „chodiť po kanáloch nemusí byť vždy potupné”. Predseda pôdohospodárskeho výboru národnej rady Slovenskej republiky Peter Kremský si na kanálové prostredie v uplynulých dňoch posvietil a nevie si ho vynachváliť.

Peter Kremský je náruživý milovník pohybu na dvoch kolesách. Na bicykli trávi každú voľnú chvíľu a najčastejšie ho na ňom vidieť niekde na úpätí Malých Karpát. Dá sa povedať, že ak sa práve nevenuje práci, sedí na bicykli a z jeho sedadla sa “kochá” práve tak, ako pán doktor (Rudolf Hrušínsky ) vo filme Vesnička má středisková.

Obľúbený kanál poslanca Kremského – Baťov – reprofoto FB.

Tak, ako predseda jedného z ekonomických parlamentných výborov pred dovolenkami vyzýval, aby sme ich trávili na Slovensku, tak aj on sám osobne dostál svojim výzvam. Pochodil či prejazdil hory, podunajskú krajinu a ešte zašiel aj na kanál – ten Baťov pri Skalici. Zo svojich prázdnin na Slovensku dokonca na sociálnej sieti spravil celý súťažný seriál.

“Stačí sa dostať trošku vyššie a zrazu vidíte doďaleka” – vyjadruje sa v dvojzmysloch Peter Kremský. A tak možno konštatovať, že turistika má tiež veľa spoločného s politikou. Zrejme to platí aj v prípade Kremského výroku z titulku. Ale, dúfajme, že nie paušálne, inak by sa z chodenia po kanáloch stala najnovšia snobarina istej časti politickej scény.

Hoci – niečo „do seba“ by to určite malo…

Predseda parlamentu udelí Hurbanovu cenu aj koaličnému kolegovi Budajovi

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info