HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Pohreb Karla Gotta (†80) ako reklama? Maestro v tom nie je sám!

Hrob Karla Gotta / Facebook (Eva Sedláčková)

Pohreb Karla Gotta bol pre jeho fanúšikov nezabudnuteľným zážitkom, preto ich teraz zaskočilo, čo sa v súvislosti s ním objavilo na internete. Legendárny spevák v tom navyše nie je sám, píše portál Stars24.

Na začiatku nasledujúceho mesiaca to bude už rok, odkedy odišiel legendárny Karel Gott (†80). Až teraz server blesk.cz upozornil na fakt, že sa niektorí jeho fanúšikovia sťažujú na počínanie pražskej pohrebnej služby, ktorá mala Majstra na starosti. Podľa nich sa predstavitelia firmy správajú neúctivo. Čo teda vlastne urobili?

Na svojom webe skrátka len informujú o tom, že poslednú rozlúčku vypravili. „Radi by sme poďakovali rodine Karla Gotta za dôveru, s ktorou sa na nás obrátila pre vypravenie Majstrovho pohrebu. Bolo nám cťou, že sme mohli svojim úsilím prispieť k dôstojnej poslednej rozlúčke, ktorá oslovila celý národ,“ píše sa na stránkach.

Prečo sa Karel Gott (†80) pred smrťou pustil do Duchoňa?

Kto ich preskúma do väčšej hĺbky, ten zistí, že prípad slávneho speváka nie je ničím výnimočným. Spoločnosť zmieňuje aj ďalšie známe osobnosti, ktorým v nedávnej dobe vypravili pohreb.

Len v tomto roku sa firma postarala o dve posledné rozlúčky s Gottovou kolegyňou a kamarátkou Evou Pilarovou (†80) alebo o smútočný obrad po smrti herca Jána Skopečka (†94).

Tajomstvo odhalené: Lela Ceterová sa k rozchodu s Karlosom Vémolom chystala už pred mesiacom!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info