HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Karel Gott (†80) na plátne? Richard Krajčo niečo prezradil a poslal odkaz aj Ivane!

Richard Krajčo & Karel Gott / Facebook (Richard Krajčo)

Pomaly sa blíži deň premiéry celovečerného dokumentu Karel o zosnulom spevákovi Karlovi Gottovi (†80). Snímka už je hotová a niektorí ľudia ju už mali možnosť vidieť. Niečo málo prezradil aj Richard Krajčo, ktorý tiež poslal odkaz vdove Ivane, píše portál Stars24.

Gotta spájalo s Krajčom silné puto predovšetkým v závere života českej legendy. Známy spevák a skladateľ totiž pre Majstra a jeho dcéru Charlotte zložil dojemný a úspešný duet Srdce nehasnou, ktorý sa stal jeho posledným veľkým hitom.

Frontman populárnej kapely Kryštof má zrejme aj vďaka tomu niektoré privilégiá. Ako sa pochválil cez víkend na sociálnej sieti, mal už možnosť vidieť celovečerný dokument o Slávikovi, ktorý vstúpi do kín na jeseň.

„Tak už som mal tú česť vidieť “Karel“,“ priznal Krajčo na Facebooku fanúšikom, ktorým tiež odkázal, čo ich od 15. októbra v kinách čaká.

„Pripravte sa na poriadnu dávku emócií, priatelia. A zoberte si vreckovky. Je to krásne, silné, zábavné i dojemné. A Ivanke vďaka,“ dodal Krajčo. Priaznivci Karla Gotta sa teda majú za pár týždňov na čo tešiť.

Prečo sa Karel Gott (†80) pred smrťou pustil do Duchoňa?

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info