HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER

William a Harry oznámili svetu, ako si uctia pamiatku princeznej Diany (†36) k jej 60. narodeninám!

Ilustračná fotokoláž / Twitter (@montegiani)

V Júli budúceho roka odhalia sochu princeznej Diany pri Kensingtonskom paláci v Londýne. V spoločnom vyhlásení to oznámili jej synovia, princovia William a Harry. Autorom pomníka, ktorého inštalácia sa oneskorila kvôli pandémii, je sochár Ian Rank-Broadley, informuje portál Stars24.

Dianina socha bude odhalená 1. júla 2021, kedy by princezná oslávila šesťdesiate narodeniny. Kensingtonský palác je oficiálnym sídlom princa Williama, vnuka kráľovnej Alžbety II., a žila v ňom aj Diana.

Princovia Harry a William už v roku 2017 oznámili, že objednali sochu na uctenie pamiatky svojej matky, ktorá zomrela v roku 1997 pri dopravnej nehode v Paríži. Neskôr si ako autora pomníka vybrali Iana Ranka-Broadleyho. Sochár sa preslávil predovšetkým portrétom Alžbety II., ktorý sa od roku 1998 objavuje na britských minciach.

Aj družička princeznej Diany († 36) sa ocitla v pazúroch pedofilného zvrhlíka Epsteina! Kam ju zatiahol?

Diana, bývalá manželka následníka britského trónu Charlesa, zahynula vo francúzskej metropole spolu so svojím priateľom Dodim Al-Fayedom. V okamihu nehody sa vodič ich auta snažil uniknúť bulvárnym fotografom.

Prvým stálym pomníkom venovaným Dianinej pamiatke je ohromná fontána v londýnskom Hyde Parku, ktorá bola slávnostne odhalená v roku 2004.

Harry a Meghan zúria! Niekto na nich prezradil to, čo sa nemalo dostať von!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info