HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER

Otto Weiter mesiac po smrti manželky (†47): Už má za ňu náhradu!

Facebook (Barbora Balúchová) (Otto Weiter) / Fotokoláž: Redakcia HD

V polovici júla Otto Weiter (65) nečakane ovdovel, keď v spánku zomrela jeho žena Andrea. S tou ho okrem zväzku manželského spájala aj práca, a tak musel riešiť, kto v nej jeho zosnulú ženu nahradí, píše portál Blesk.

„Pitva ukázala, že Andrejke praskla cieva v dôsledku silného nárazu pri páde a došlo tak k silnému vnútornému krvácaniu,“ prezradil v júli Novému Času rodinný priateľ nemilosrdnú skutočnosť. Manželka obľúbeného speváka v dôsledku pádu v kúpeľni neskôr zomrela v spánku priamo vedľa neho.

Spevák Otto Weiter (65) v slzách: Náhla smrť manželky († 47)! Príčina nie je jasná

Otto Weiter, ktorý sa sám na jar potýkal s vážnymi zdravotnými problémami so srdcom, tak zrazu riešil nielen stratu životnej partnerky, ale aj kolegyne v jednej osobe. Spoločne s Andreou totiž koncertovali a moderovali, ona mala aj vlastnú talk show na stanici Senzi TV. Sám preto podľa informácií Nového Času dohliadal na to, kto zastúpi zosnulú ženu na moderátorskú pozíciu.

„Povedali sme si, že by to mala byť žena, ktorá je skúsená pred kamerou, na pódiách, bude vedieť dobre hovoriť. Zhodli sme sa na Barbore Baluchovej,“ prezradil slovenskému denníku šéf televízie Noro Mészáros s tým, že Otto mladú 32-ročnú speváčku najskôr schválil, než ju s konečnou platnosťou prijali do svojho tímu.

Modelka prespala u Jágra, teraz je tehotná: Bude to hokejista!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info