HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER

Populárny spevák (†29) natočil vlastnú smrť v živom prenose! Rozdrvil ho vlak (VIDEO)

Twitter (@wikiagebio1)

Poriadny šok zažili fanúšikovia speváka Tavyho Pustiu († 29), ktorý zapol živé vysielanie na sociálnych sieťach, ktoré sa stalo jeho posledným. Bežný livestream z auta totiž ukončil vlak, ktorý pasažierov vozidla zmietol z priecestia. Pustia na mieste zomrel, jeho manželka bojuje o život, informuje portál Blesk.

Populárny Rumun Tavy Pustiu rád s fanúšikmi zdieľal okamihy zo svojho života pomocou častých živých prenosov na Facebooku a Instagrame. Ten stredajší sa mu však stal osudným. Počas krátkeho živého vysielania z bieleho Fordu Fiesta sedela na mieste spolujazdca aj jeho manželka.

Z posledných sekúnd videozáznamu tuhne krv v žilách! Pustiu postrehne vlak a začne kričať, bohužiaľ je príliš neskoro. Následne spevák na mieste zomrel, manželka je zatiaľ v kritickom stave a bojuje o život. Príčina nehody zatiaľ nie je známa, prvé informácie hovoria o tom, že žena vlak prehliadla, hoci sekundy pred nárazom pozrela jeho smerom.

Mesiac pred nehodou Pustiu na svojom facebookovom profile zverejnil záhadný odkaz, z ktorého teraz poriadne mrazí: „Jedného dňa vás zlý vlak odvezie na to správne miesto.“

Donald Trump v slzách! Za smrť jeho mladšieho brata môže hrozivý pád a krvácanie do mozgu

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info