HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Syn bohumínského monštra Lukáš († 30): S Lenkou († 30) plánovali svadbu, otec ich však upálil zaživa!

Facebook (Lukáš Konopka), Twitter (@NewsKali) / Fotokoláž: Redakcia HD

Jedenásť nevinných ľudí vrátane mladej tehotnej ženy zomrelo v plameňoch bohumínského paneláku. Požiar úmyselne založil miestny tyran a opilec Zdeněk Konopka (54). Chcel sa tak pomstiť svojej manželke, ktorá od neho utiekla k synovi Lukášovi († 30). Práve ten sa s dlhoročnou priateľkou Lenkou († 30) chystal na svadbu, ktorá sa ale bohužiaľ nikdy neuskutočnia…

Boli mladí, až po uši zamilovaní a chceli svoju lásku spečatiť pred zrakmi ostatných. Nebolo im to však bohužiaľ dopriate, informuje portál Expres.

Syn bohumínského podpaľača Lukáš K. († 30) a jeho partnerka Lenka V. († 30), ktorí mali malého syna Dominika († 9), si naplánovali svadbu už na 6. júna, kedy to bolo presne štrnásť rokov od chvíle, čo sa dali dokopy. Kvôli pandémii koronavírusu sa ale svadba, na ktorú sa tešili nielen oni, ale aj všetci ich známi, neuskutočnila.

Hrdina z bohumínského pekla: Statočný sused zachránil ľudí z horiaceho bytu cez balkón!

Zamilovaný pár tak hľadal nový termín. Obaja trpezlivo čakali, až sa situácia okolo koronavírusu upokojí a oni si budú môcť pred všetkými povedať svoje „áno“.

„Láska, krásne výročie. Už sme mohli byť manželia nebyť vírusu, ktorý všetko ovplyvnil. A preto to budúci rok bude o to krajšie a veľkolepejšie,“ napísala Lenka Lukášovi na Facebooku.

„Už sme vydržali tak dlho, tak to už chvíľu vydržíme, Dupin. Milujem ťa,“ odpovedal svojej životnej láske Lukáš.

Policajti zadržali podpaľača z Bohumína, ktorý spôsobil smrť 11 ľudí vrátane 3 detí

Zhruba dva mesiace potom obaja zahynuli strašnou smrťou v plameňoch.

Minulú sobotu u Lukáša prebiehal narodeninový večierok pre jeho partnerku Lenku. Na párty bol aj 9-ročný syn Dominik či Lukášova mamička Silvia, manželka bohumínskeho tyrana.

Náhle sa vo dverách objavil nezvaný hosť s benzínom v ruke. Lukášov agresívny a opitý otec, ktorého totálne rozdrvilo to, že od neho nedávno utiekla manželka k synovi, polial horľavinou dvere, škrtol zápalkou a odštartoval srdcervúci masaker.

Panelák sa behom pár sekúnd premenil na peklo, z ktorého nebolo úniku. O život prišlo jedenásť ľudí. Zomrel ako Lukáš, tak syn Dominik s budúcou nevestou Lenkou, ktorá bola navyše v požehnanom stave.

Za úmyselné založenie požiaru a vraždu jedenástich ľudí hrozí Konopkovi až doživotný trest. Násilník po tragédii povedal polícii, že takýto teror nemal v pláne, ale chcel iba všetkých v byte „postrašiť“.

Na tuningovom zraze v Trebišove sa stala vážna nehoda (foto)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info