HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER

Tragická smrť Krampolovej manželky Hany († 59): Môžu za ňu nepodarené plastické zákroky?!

Facebook (Stáňa Procházková)

Jiří Krampol (82) prežíva veľmi ťažké a smutné chvíle. Náhle mu totiž zomrela manželka Hana Krampolová († 59). Zdravotné ťažkosti síce mala dlhú dobu, ale napriek tomu toto asi nikto nečakal. Čo sa vlastne skrýva za jej náhlou smrťou? 

Prvé správy o úmrtí Hany Krampolovej, ktoré zverejnil portál Blesk, hovorili hlavne o tom, že zomrela v náručí svojho milovaného muža. Príčina jej náhleho skonu však zatiaľ nie je celkom istá. Objektívne sa za príčinu považovalo predovšetkým krvácanie zadného traktu, čo pre server Expres.cz potvrdil aj manažér Krampolovcov Miloš Schmiedberger s tým, že lekárom potvrdená správa o príčine smrti bude známa až neskôr.

Následne však k prípadu prehovorila aj česká Zdravotnícka záchranná služba. „Vyrážali sme okolo pol siedmej do ulice Žatecká, kde u 59-ročnej ženy prebehli oživovacie pokusy, bohužiaľ neúspešne,“ uviedla tlačová hovorkyňa pražskej záchranky Jana Poštová.

Smutná správa o manželke Jiřího Krampola: Už skoro nič nevníma, má vážne poškodený mozog?

Posledné správy však špekulujú o tom, že za sa zhoršeným zdravotným stavom Krampolovej skrýva séria nepodarených plastických operácií z minulosti. Pred jedenástimi rokmi sa totiž rozhodla, že sa po jednej nepodarenej operácii pŕs z roku 2006 nechá znovu „vylepšiť“.

Bohužiaľ pre Hanku to po sérii zákrokov na rôznych klinikách plastickej a estetickej krásy takmer nikdy nedopadlo dobre. A namiesto toho, aby omladla, trpela vedľajšími účinkami, ako boli zápaly a zle zahojené jazvy.

V roku 2009 sa rozhodla hneď pre niekoľko úprav naraz, čo žiadny profesionálny plastický lekár neodporúča. Operácia spodných i horných viečok, lifting celej tváre, liposukcia brucha, stehien a kolien – to sú zákroky, ktoré Krampolová podstúpila v priebehu troch týždňov.

Felix Slováček má zlú karmu: Ochorela mu aj druhá dcéra!

„Operácie, ktoré by ma inak vyšli na viac ako sto tisíc korún, mám teda zadarmo. Prečo by som to neprijala, budem sa cítiť lepšie a Jirka bude mať doma mladšiu ženskú,“ tvrdila vtedy. Ale nie všetky zákroky sa hojili tak dobre, ako by mali.

A tak začali zdravotné problémy, musela predčasne do dôchodku a tiež začala brať lieky, ktoré jej minimálne po psychickej stránke viac uškodili ako prospeli. Po zákroku pŕs ju však predovšetkým začali trápiť teploty, na ktoré nezaberali žiadne antibiotiká.

„Vôbec som si to do súvislosti s novým dekoltom nedala, pretože ma prsia ani trochu neboleli. Oči mi otvorila až jedna naša známa – lekárka. Tá odhalila, že mám v okolí implantátov rozsiahly zápal. Myslím, že keby sa na to vtedy neprišlo, za pár týždňov mohlo byť po mne,“ priznala vtedy dnes už zosnulá Hana Krompolová.

Karel Gott doháňal ženy k slzám: Toto s nimi robil!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info