fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Aj družička princeznej Diany († 36) sa ocitla v pazúroch pedofilného zvrhlíka Epsteina! Kam ju zatiahol?

Jeffery Epstein / Twitter (@AgDoon)

Clementine Hambrová (44), ktorá bola vo svojich piatich rokoch družičkou na svadbe princeznej Diany († 36), sa počas súdneho procesu priznala k návšteve neslávne presláveného „pedoostrova“ zvrhlíka Jeffreyho Epsteina († 66), informuje portál Blesk.

V rámci súdneho konania o zosnulom zvrhlíkovi vyhlásila, že nebola svedkom žiadneho násilia a bola v šoku, keď sa o Epsteinových činoch neskôr dozvedela. Clemmie Hambrová mala v čase, keď dostala pozvanie na Epsteinov ostrov, 23 rokov a pracovala v aukčnom dome.

„Bola som mladá a naivná, nemala som tušenie, čo sa dialo,“ uviedla Hambrová, ktorú Epstein pozval na svoj ostrov v rámci obchodného rokovania, počas ktorého mu mala poradiť s výberom umeleckých kúskov do jeho nového sídla. Na ostrov ju dopravilo súkromné lietadlo, ktoré pomenoval Lolita Express.

View this post on Instagram

Hoy se ha revelado que una de las damas de honor de la princesa Diana el día de su boda, Clementine Hambro, voló con Jeffry Epstein en dos ocasiones. La primera fue cuando trabajaba en Christie´s en Nueva York y fue contratada por el empresario para una asesoría sobre la compra de arte en su rancho en Santa Fe. La segunda fue como invitada a su isla en el Caribe. Se dieron a conocer los registros de vuelo y aparece Clementine es bisnieta de Winston Churchill. En un comunicado ella ha declarado “En el transcurso de esos dos viajes, no fui abusada, ni vi a nadie siendo abusada, ni sucedió nada desagradable, con menores de edad. Me han horrorizado por completo las revelaciones de su conducta desde entonces. Claramente tuve mucha suerte, mi corazón está con aquellas que fueron abusados por él, y confío en que obtengan la justicia que tanto merecen … Era joven e ingenua, y no podía saber lo que iba a suceder “. #royalty #royal #royals #royaltyreport #royalfamily #realeza #instaroyals #royalnews #princessdiana #ladydiana #ladydi #clementinehambro

A post shared by Royalty Report (@royalty.report) on

Hambrová bola pozvaná na jeden z Panenských ostrovov celkom dvakrát. „Prvý let slúžil ako pracovná cesta s kolegyňami, kedy sme sa mali pozrieť na umelecké diela, ktoré si chcel kúpiť. V druhom prípade išlo o osobné pozvanie. Nikoho som tam nepoznala, návštevu som si neužila a už sa nikdy nevrátila,“ uviedla.

„Je mi hlboko ľúto všetkých obetí. Ja som mala očividne obrovské šťastie, že som jeho zvrhlostiam unikla,“ dodala.

Ostrov Little St. James, ktorý si bývalý finančník kúpil za astronomickú čiastku, sa medzi miestnymi prezýva pedoostrov kvôli ohavnosti, ktoré sa na ňom konali. Jeffrey Epstein sa v roku 2019 obesil vo väzení po tom, ako bol obvinený zo sexuálneho zneužívania desiatok neplnoletých dievčat.

Vopred dohodnutí paparazzi?! Meghan pomohol ku sláve podvod!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info