HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Aj družička princeznej Diany († 36) sa ocitla v pazúroch pedofilného zvrhlíka Epsteina! Kam ju zatiahol?

Jeffery Epstein / Twitter (@AgDoon)

Clementine Hambrová (44), ktorá bola vo svojich piatich rokoch družičkou na svadbe princeznej Diany († 36), sa počas súdneho procesu priznala k návšteve neslávne presláveného „pedoostrova“ zvrhlíka Jeffreyho Epsteina († 66), informuje portál Blesk.

V rámci súdneho konania o zosnulom zvrhlíkovi vyhlásila, že nebola svedkom žiadneho násilia a bola v šoku, keď sa o Epsteinových činoch neskôr dozvedela. Clemmie Hambrová mala v čase, keď dostala pozvanie na Epsteinov ostrov, 23 rokov a pracovala v aukčnom dome.

„Bola som mladá a naivná, nemala som tušenie, čo sa dialo,“ uviedla Hambrová, ktorú Epstein pozval na svoj ostrov v rámci obchodného rokovania, počas ktorého mu mala poradiť s výberom umeleckých kúskov do jeho nového sídla. Na ostrov ju dopravilo súkromné lietadlo, ktoré pomenoval Lolita Express.

Hambrová bola pozvaná na jeden z Panenských ostrovov celkom dvakrát. „Prvý let slúžil ako pracovná cesta s kolegyňami, kedy sme sa mali pozrieť na umelecké diela, ktoré si chcel kúpiť. V druhom prípade išlo o osobné pozvanie. Nikoho som tam nepoznala, návštevu som si neužila a už sa nikdy nevrátila,“ uviedla.

„Je mi hlboko ľúto všetkých obetí. Ja som mala očividne obrovské šťastie, že som jeho zvrhlostiam unikla,“ dodala.

Ostrov Little St. James, ktorý si bývalý finančník kúpil za astronomickú čiastku, sa medzi miestnymi prezýva pedoostrov kvôli ohavnosti, ktoré sa na ňom konali. Jeffrey Epstein sa v roku 2019 obesil vo väzení po tom, ako bol obvinený zo sexuálneho zneužívania desiatok neplnoletých dievčat.

Vopred dohodnutí paparazzi?! Meghan pomohol ku sláve podvod!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info