HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Rok od posledného stretnutia Karla Gotta († 80) s dcérami: Dominike zatajil, že má leukémiu!

Dominika & Karel Gottovci / Facebook (Karel Gott & grmelino / fan)

V utorok ubehol presne rok od osudného dňa, kedy Karel Gott († 80) na záhrade svojej vily na Bertramke naposledy obedoval so svojimi staršími dcérami Dominikou (47) a Luciou (33), pripomína portál Blesk.

Vtedy mu prišli dodatočne popriať k osemdesiatke. Avšak iba jednej dcére v ten večer prezradil, že bojuje s leukémiou a jeho život sa blíži ku koncu. A Dominika to nebola!

Najstaršia Slavíkova dcéra na otcovi spoznala, že nie je v poriadku. „On mi ale tvrdil, že mu nič nie je, že si len doliečuje zápal pľúc,“ spomína Gottová. „Ako sa mi podarilo zistiť, Lucii vtedy o svojom vážnom ochorení s Ivanou povedal. Ale predo mnou to zatajili,“ tvrdí Dominika s tým, že sa o otcovej leukémii dozvedela až v septembri, niekoľko týždňov predtým, než zomrel.

Dlhoročný bubeník Gotta († 80) o sexe s jeho dcérou Dominikou: Boli sme tak hluční, že nemohol spať!

„Ivana mi to povedala ako posledná. Tvrdila, že mi to s otcom oznámiť odmietali, aby som o tom nikde nehovorila. Ale ja by som to preboha nikde nepovedala,“ dušuje sa.

Osudové júlové stretnutie prinieslo ešte dve zaujímavé udalosti. Tou prvou bolo natáčanie záberov do dokumentu o Gottovi, ktorý režíruje Oľga Špátová (36) a ktorý má premiéru 15. októbra. Dominika vtedy s účasťou filmového štábu na Bertramke nepočítala.

Skvelé správy o stave chorého Andyho Hryca: Náhla zmena počas jediného týždňa!

So zverejnením natočených scén najprv kvôli svojmu stavu (bola pod vplyvom liekov – pozn. Red.) nesúhlasila, nakoniec im ale dala zelenú. „Nechcem to otcovi kaziť,“ vyhlásila už na jar.

Druhou udalosťou bola menšia aférka medzi Dominikou a jej nevlastnou sestrou Luciou, ktorá sa sťažovala Ivane, že sa Dominiky bála. „Mohla to povedať rovno mne, a nie sa sťažovať za mojím chrbtom,“ vyjadrila sa Dominika. „Prečo sa mi nepozrela do očí a nepovedala – vyzeráš strašne! Viem, že som bola v hroznom stave, ale je to proste ségra, tak mi to mohla povedať, a nie sa sťažovať Ivane,“ nechápe Dominika.

Jej milostný pomer vyzradil poštár: Vondráčková má mať milenca z brandže!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info