HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Jan Kraus má strach z konkurencie! Súper už uštedril prvú zákernú ranu

Facebook (7 PÁDŮ HONZY DĚDKA) (Jan Kraus) / Fotokoláž: Redakcia HD

Len čo sa na českej televíznej stanici Prima objavil nový formát talk show 7 pádů Honzy Dědka, začal v sledovanosti ohrozovať až valcovať Jana Krausa (66), na čo okamžite zareagoval aj tím jeho show. Červená sedačka musí z konkurenčnej relácie preč!

Dědek dokázal v sledovanosti Krausovu show už trikrát poraziť, čo sa iste dlhoročnej českej hviezde nepáčilo, a tak začali prvé konkurenčné boje, píše portál Blesk.

Odznela aj požiadavka, že preslávený červený gauč je poznávacím znamením Krausovej relácie, a nemal by sa teda objavovať v inej talk show.

Zničil Jan Kraus svojmu synovi kariéru? Davidove šokujúce slová!

„Prvé diely, ktoré Prima vysielala, boli pôvodne natočené pre internetovú televíziu. Nové diely ešte len začíname točiť. S tým sme sa rozhodli aj vybaviť dekoráciu novým nábytkom,“ objasnil Honza Dědek.

„Chceli sme sedačku zase červenú, ale nebude. Bolo nám nariadené, že musíme zmeniť farbu. Požiadavka mala prísť z tímu Show Jana Krausa. Bohužiaľ sme noví, tak nám nič iné neostáva,“ pokrčil ramenami Dědek, ktorý si na podobné zákulisné boje ešte len zvyká.

Skvelé správy o stave chorého Andyho Hryca: Náhla zmena počas jediného týždňa!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info