HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR SLOVENSKO

Spevák Otto Weiter (65) v slzách: Náhla smrť manželky († 47)! Príčina nie je jasná

Otto Weiter s moderátorkou Andreou Fischer / Instagram (#ottoweiter)

Večne veselého speváka Otta Weitera (65) postihla ohromná tragédia. Jeho manželka, speváčka Andrea Fischerová († 47), s ktorou bol šťastne zosobášený už ôsmy rok, náhle a bez varovania zomrela. Jej nečakaný odchod si nikto nedokáže vysvetliť, informuje portál Blesk.

Smrť manželky denníku Nový čas potvrdil sám Weiter. Z dôvodu absolútneho zarmútenia však nebol schopný povedať čokoľvek konkrétnejšieho. Weiter pritom dlhodobo bojuje so slabým srdcom a jeho manželka mu bola obrovskou oporou. Ona sama údajne žiadnymi zdravotnými komplikáciami netrpela. Podľa všetkého ale o nich iba nevedela, alebo ich riešenie odkladala, kým nebolo príliš neskoro.

O jej tragickom odchode zo sveta neskôr prehovoril rodinný priateľ. „Zomrela počas spánku. V úplnej tichosti. Otto ju našiel až nad ránom, kedy už nežila. Nemala žiadne zdravotné problémy,“ prezradil rodinný priateľ, ktorý u nich pár dní pred tragédiou prespával a nič vraj nenasvedčovalo tomu, že by sa malo niečo také stať.

Kamarátka zosnulej Andrey ale o jej zdravotnom stave odhalila zásadnú vec, ktorá zrejme stála za predčasnou smrťou. „Malo ísť o cievku v mozgu, ktorá sa zle vyvinula. Zrejme zúžená a v noci praskla,“ odhaduje, ako sa tragédia odohrala.

Otto Weiter si speváčku Andreu Fisherovú vzal v magickom dátume 12. 12. 2012 v 12 hodín. Blízki priatelia hovorili o tom, že Weiterova žena ho milovala už od svojich 11 rokov a vždy vedela, že budú spolu. Celé manželstvo sa však bála, že o neho príde. V posledných rokoch na neho apelovala, nech sa toľko neprepína, aby neskončila ako vdova. Osud to pritom naplánoval celkom inak.

Monika Bagárová má o druhom dieťati jasno: Toto hovorí za všetko!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info