fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Tom Hanks poslal dojemný list šikanovanému chlapcovi ktorý sa volá Corona

Tom Hanks s partnerkou. Foto: TASR

Americký herec Tom Hanks poslal list a písací stroj značky Corona austrálskemu chlapcovi, ktorý mu napísal a posťažoval sa, že počas terajšej koronavírusovej krízy čelí posmechu kvôli tomu, že sa volá Corona. Informovala o tom dnes agentúra Reuters s odvolaním sa na austrálsku televíziu.

Osemročný Corona De Vries z pobrežného mesta Gold Coast, ktoré leží približne 66 kilometrov od Brisbane, správneho strediska austrálskeho štátu Queensland, napísal hollywoodskej hviezde potom, čo sa dozvedel, že herec a jeho manželka Rita strávili viac ako dva týždne v karanténe v tomto austrálskom letovisku po pozitívnom teste na covid-19.

„Dopočul som sa, že vy a vaša žena ste chytili koronavírus. Ste v poriadku?“, napísal chlapec. Dodal, že má rád svoje meno, ale v škole mu hovoria koronavírus a je z toho veľmí smutný.

„Tvoj list urobil mojej žene radosť a cítim sa skvele!“ odpovedal Hanks v liste, vyťukanom na písacom stroji značky Corona. „Vieš, si jediný, o kom viem, že sa volá Corona, ako prstenec okolo slnka, koróna,“ napísal herec, ocenený dvoma Oscarmi.

„Myslím, že tento písací stroj by sa ti mohol hodiť,“ dodal s tým, že Corona by mu mohol na Corona odpísať. A ručne dopísal dovetok: „Máš vo mne kamaráta.“

Koronavírus by mohol byť najlepšou vecou, ​​ktorá sa stala Hollywoodu

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info