HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR ZAHRANIČIE

Pohreb Evy Pilarovej († 80): Gottová prvýkrát na verejnosti od pohrebu manžela Karla

Prvýkrát od pohrebu svojho manžela Karla Gotta († 80) v októbri minulého roka sa na verejnosti objavila vdova Ivana Gottová (44). Informuje Blesk.cz .

Dôvod však bol nemenej smutný, dostavila sa na poslednú rozlúčku s Evou Pilarovou († 80). Aj ona musela prísť zahalená rúškom na tvár, sprievod jej robila mamička Blanka.

Vzhľadom k núdzovému stavu v ČR, kvôli prepuknutiu nákazy koronavírusom, sa pohreb Pilarovej odohral iba v najužšom okruhu rodiny a priateľov.

Manžel Jan Kolomazník (67) pozval Evinu sesternicu Helenu, partnerku zosnulého Dana Nekonečného († 52) Zuzanu Kardovú s dcérou, riaditeľa Febiofestu Kamila Spáčila, podnikateľa Pavla Staňka a práve Ivanu Gottovú s mamičkou Blankou.

Zomrela speváčka Eva Pilarová

Obrad v Domove sv. Karla Boromejského v pražskej mestskej časti Řepy, kde Pilarová v sobotu zomrela, viedol kňaz Marián Pospěcha. Omša určená pre širšiu verejnosť a priateľov prebehne v Strahovskom kláštore po skončení súčasnej pandémie.

Po dnešnej rozlúčke bude Pilarová spopolnená vo svojich milovaných zlatých šatách a urna s jej pozostatkami potom bude uložená v rodinnej hrobke v Brne. V Brne totiž ešte stále žije speváčkina mamička Františka Bojanovská (104).

Gotta s Pilarovou spájalo dlhoročné priateľstvo. Stretli sa hneď pri svojich začiatkoch v šesťdesiatych rokoch v pražskom divadle Semafor. Eva bola jednou z tých, koho Ivana Gottová požiadala, aby prehovorili na manželovom pohrebe. Bolo to tiež naposledy, čo sa Eva Pilarová(† 80) objavila na verejnosti.

Ivana Gottová v šoku: Na Hrade jej prichystali nepríjemné prekvapenie

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info