fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Dara Rolins si užíva prepychovú dovolenku na Bali! Fanúšikovia krútia hlavami

HD

Dara Rolins trávi začiatok nového roka v krajine, kde sa môže vyzliecť do plaviek a ukázať sa. Slovenská speváčka totiž tradične vyrazila na Bali, čo veľa ľudí nechápe. Čo im chce odkázať?

Kým na Slovensku je podľa kalendára zima a už dlhšiu dobu tu panuje sucho, Dara Rolins si užíva teplo a obdobie dažďov. Ako už avizovala, začiatok nového kalendárneho roka trávi so sestrou a dcérou Laurou už tradične v Indonézii. A fanúšikovia to vraj nechápu.

Štyridsaťsedemročná Slovenka, ktorej by jej vek nikto netipoval, to priznala na Instagrame, kde zverejnila fotku v plavkách. „Napriek tomu, že vždy všetci krútia hlavou, prečo chodíme na Bali vždy v období dažďov, je práve tento čas môj najobľúbenejší,“ napísala.

View this post on Instagram

🙌🏼👙🐒🌴☀️

A post shared by Dara Rolins (@dararolins_vermi) on

Počasie sa ale predpokladom vzoprelo. „Zatiaľ nám tu nepršalo, ale ak sa tak stane – a ono k tomu skôr alebo neskôr dôjde – bude to osviežujúci moment, kedy sa prečistí vzduch a opäť vyjde slnko. Rovnako tak, ako sa to deje aj v živote, „nechce si Dara nechať dovolenku ničím pokaziť.

Populárna speváčka si opäť prečítala veľa lichôtok, v ako dobrej forme je. Nedávno pritom priznala, že toto hriešne telo je stále vo forme. Rolins je totiž od rozchodu s raperom Rytmusom nezadaná.

Rodina znovu pokope! Dara Rolins na Vianoce po boku s expriateľom

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info