HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Rus pri bitke poslal dvoch súperov na zem jednou ranou (VIDEO)

Screenshot Youtube

Záber z priemyselnej kamery ukazuje spor medzi vodičmi v Rusku, ktorý sa skončil až neočakávane rýchlo, keď muž zhodil na zem oboch súperov jednou ranou.

K incidentu došlo v meste Rostov nad Donom pri Azovskom mori v južnom Rusku. Nie je úplne jasné, čo zapríčinilo konflikt, ale miestne médiá uviedli, že sa muži pohádali kvôli vodičským schopnostiam. Vodiči sa potom rozhodli zastaviť v blízkosti benzínovej stanice, aby si to „vydiskutovali“.

Záber priemyselnej kamery, ktorý sa rýchlo rozšíril internom, ukazuje dvoch mužov v tmavom oblečení, ako vychádzajú zo sedanu a stretnú sa s mužom v červeno-bielom kabáte a červených nohaviciach. Niektorí by tvrdili, že muž v červenom nemá žiadnu šancu, ale po chvíli prinútil oboch súperov súčasne spadnúť na zem.

Potom ako padli na zem sa ešte pokúsili postaviť a zaútočiť, avšak z auta vyšla žena, ktorá sa pokúšala ich od seba odtrhnúť, aby zabránila ďalšej bitke. Nasledovalo niekoľko krátkych šarvátok, ale ďalšej vážnej bitke zabránila obsluha čerpacích staníc a okoloidúci.

Nevídaný pokus o útek z cely: Zadržaný sa pokúsil utiecť cez strop a to bez nohavíc (VIDEO)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info