fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
Čas pre ženy
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Dara Rolins a pravda o dieťati s Rytmusom

Nie je tajomstvom, že Rytmus alias Patrik Vrbovský chcel mať so speváčkou Darou Rolins dieťa. Bolo to ale naozaj tak, ako raper tvrdil? Podľa Dary nie tak celkom.. Informoval Nový Čas.

Keď po siedmich rokoch vzťah Rytmusa a Dary skončil, bolo to pre mnohých prekvapením. Pár sa totiž netajil tým, že sa pokúšal o dieťa. Speváčka už síce dcéru má, ale uvažovala nad tým, že s Patrikom by ešte jedno chcela.

Lenže potom prišiel pomerne tvrdý rozchod. Rytmus rýchlo našiel útočisko v náručí mladšej slovenskej moderátorky Jasmíny. A momentálne hovorí, že ešte nikdy nebol spokojnejší, čím Daru poriadne ranil.

Dara Rolins si po rozchode rozchodu ťažkú hlavu nerobí. Na Rytmusa si už ani nespomenie!

Zrejme aj preto speváčka naznačila že vzťah s Rytmusom postupom času slabol a postupne mizla aj túžba po dieťati. „Na začiatku nášho vzťahu som dieťa s Patrikom moc chcela, ale po čase spoločného nažívania, som intenzívne cítila, že s ním dieťa nechcem,“ prezradila.

Speváčka síce tvrdila, že keby tomu osud chcel a otehotnela by, tak by sa tomu nebránila. Nakoniec je ale rada, že druhé dieťa nemá!

„Z mojej strany mi to v jednej chvíli prišlo ako úplne jednoznačné rozhodnutie, že dieťa nechcem, dopadlo to asi najlepšie ako to opadnúť mohlo,“ povedala speváčka.

Pravda o návšteve Gottovej dcéry Dominiky: Karel jej dal tisíc eur na ubytovanie a letenky

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info