fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
FOTO TASR - KR PZ Prešov , 23. júl 2019
VÝBER SPRÁV

KRIMI: Obvinila 24-ročného Mateja zo Spiša z drogovej trestnej činnosti

Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Poprade obvinil z drogovej trestnej činnosti 24-ročného Mateja pôvodom zo Spišskej Novej Vsi. Informovala o tom krajská policajná hovorkyňa z Prešova Jana Ligdayová s tým, že za zločin nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov a prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi mu v prípade dokázania viny hrozí trest odňatia slobody na tri až desať rokov.

 „Matej si zadovažoval a následne u seba v Poprade prechovával dve prázdne zatavené striekačky, plastové vajíčko a obal s rastlinnou sušinou nezisteného zloženia a tiež plastový obal s obsahom viac ako desiatich gramov kryštalickej látky metamfetamín,“ uviedla Ligdayová. Dodala, že zaistené veci zaslali na kriminalisticko-expertízne skúmanie. Zo zaisteného množstva by bolo možné podľa polície pripraviť viac ako 50 bežných jednorazových dávok drogy.

„Matej bol umiestnený do cely policajného zaistenia a po vykonaní potrebných procesných úkonov vyšetrovateľ podá návrh na jeho vzatie do väzby,“ uzavrela hovorkyňa.

KRIMI: Polícia obvinila 43-ročného muža z Partizánskeho z drogovej trestnej činnosti

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info