HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Drobová nebude kandidovať v prezidentských voľbách

Dramaturgička a riaditeľka módnej televízie Gabriela Drobová nebude kandidovať v prezidentských voľbách. Informuje o tom na sociálnej sieti.

„S pokorou si musím priznať, že sa mi nepodarilo splniť to, čo som si predsavzala, a teda relevantný počet pohybov na transparentnom účte,“ uviedla Drobová a dodala, že pre ňu ešte nenastal správny čas „vydať sa touto cestou“.

 

View this post on Instagram

Ako som sľúbila, dnes dám definitívne vyjadrenie k mojej prezidentskej kandidatúre. V prvom rade však chcem poďakovať všetkým, ktorí mi fandia  a pomáhajú. Na druhej strane patrí moja vďaka aj ľuďom, ktorí mi dávajú konštruktívnu kritiku. Tá ma totiž posúva ďalej. Nemyslím tým hejterov, ktorí sa zapájajú do rôznych diskusií so zlým úmyslom a cieľom ubližovať. Aj opačný názor sa podľa mňa dá napísať láskavo. Veľa vecí sa mi na ceste k pokusu o prezidentskú kandidatúru podarilo. Zákonné podmienky sú jedna vec, ale výzvy ktoré som dala sama sebe sú pre mňa ešte dôležitejšie. S pokorou si musím priznať, že sa mi nepodarilo  splniť to, čo som si predsavzala a síce relevantný počet pohybov na transparetnom účte. V živote je veľmi dôležité načasovanie. Pre mňa ten správny čas vydať sa touto cestou v tejto chvíli nenastal… Svet potrebuje charizmatickych lídrov, ktorí sú múdri, laskaví a predovšetkým vedia počúvať. Želám si, aby sme na presne takého PREZIDENTA mohli byť my všetci Slováci hrdí. "Vodca, ktorý nepočúva sa nakoniec obklopí ľuďmi, ktorí nemajú co povedať." #happygaba

A post shared by Gabriela Drobova (@gabrieladrobova) on

Na otázku, čo urobí s peniazmi, ktoré jej na transparentný účet pribudli, Drobová reagovala, že ich vráti darcom, respektíve prostriedky tých, ktorí súhlasili, venuje na dobročinnosť.

Drobová ohlásila kandidatúru v septembri minulého roka.  Prezidentské voľby budú v sobotu 16. marca, prípadné druhé kolo 30. marca. Návrhy kandidátov je možné doručovať do 31. januára 2019 do polnoci.

SÚVISIACE

Načítava sa...

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info