fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Ľudia sa búria, on ich za to pokarhal! Takúto sumu si pýta Michal David za online koncert?

Michal David. FOTO TASR

Podľa svojich slov chcel urobiť fanúšikom radosť a začal predávať vstupenky aspoň na svoj online koncert. Suma, ktorú za to Michal David (60) žiada, sa však mnohým z nich vôbec nepáči a búria sa, píše portál Aha!.

Svoje narodeninové koncerty v O₂ aréne už musel dvakrát preložiť. Pre svojich priaznivcov si tak podľa svojich slov pripravil prekvapenie. Začal vyberať peniaze na živý koncert v Divadle Broadway. Skôr ako ich ohromil, ich však naštval do nepríčetnosti!

Vstupenka za v prepočte viac ako 26 eur sa im zdala predražená. „Som veľmi zaskočený a priznám sa, aj nemilo prekvapený vašimi reakciami na pripravovaný stream online koncertu,“ pokarhal ich kráľ diskoték a hneď sa bránil, že pred tým úplne grátis odvysielal dva online koncerty. Ani korunu z toho nebude mať vraj ani teraz.

„Táto suma slúži pre pokrytie veľmi drahej techniky pre samotný prenos, realizácia svetelnej aparatúry, všetky potrebné ďalšie techniky, honoráre technikov a kapely, prenájmu divadla…“ vypočítaval David. Ak vraj predsa len niečo zarobí, venuje to na charitu.

Michal David vás na Vianoce dojme: Vo sviatočnom duete s Magdou Malou spievajú o strate i nádeji

 

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info