fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Trúchliaca rodina Andyho Hryca († 71) sa nakazila koronavírusom: Choroba oddialila aj pohreb

Instagram (@wandahrycova) / Fotokoláž: Redakcia HD

31. januára herec Andy Hryc († 71) podľahol leukémii, s ktorou bojoval od vlaňajšieho apríla. Do poslednej chvíle u neho boli manželka i dcéra Wanda. Po jeho skone sa celá rodina nakazila vírusom COVID-19, informuje portál Blesk.

Rodina pred niekoľkými dňami zverejnila dátum poslednej rozlúčky s hercom Andym Hrycom. Niektorých udivilo, že pohreb bude až dva týždne po jeho smrti. Hryc zomrel 31. januára a rozlúčka bude až 16. februára.

Okrem zariaďovaní poslednej rozlúčky so zosnulým hercom totiž rodinu trápili aj iné starosti. A to nákaza covidom. Nakazila sa nielen Wanda, ale aj jej muž a vdova po Hrycovi Veronika (65).

Ako si Andy Hryc znepriatelil Milana Kňažka a šokoval celé Slovnesko

„V čase tatkovho úmrtia sme sa ešte necítili úplne fit, hlavne moja mama a ani môj manžel, ktorý ochorel o niekoľko dní skôr ako ja. Chceli sme mať istotu, že budeme zdravotne spôsobilí rozlúčku zvládnuť, preto sme sa rozhodli pre tento termín,“ vysvetlila pre Plusku Wanda Hrycová, ktorá je už s rodinou zdravotne v poriadku.

Uzdraviť dušu bude ale zrejme trvať trochu dlhšie. V týchto dňoch sa dcéra herca snažila si vyvetrať hlavu. „Po dlhej dobe ma pracovné povinnosti priviedli do kancelárie. Som tu sama, všetci sú na homeoffice a ani ja sa tu nezdržím dlho. Neviem sa ešte vôbec sústrediť na prácu, ale možno mi na chvíľu zmena prostredia a tiež myšlienok prospeje. Inak, ako sa tak na seba pozerám, tvár opuchnutá z plaču prináša jednu výhodu – žehlí vrásky… Tak dík, oci,“ priznáva Hrycová.

Zdrvená dcéra Andyho Hryca prezradila, aké bolo hercovo posledné želanie pred smrťou!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info