fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Ladislava Štaidla († 75) stále neuložili do hrobu! Čím to je?

Ladislav Štaidl / Twitter (@Supraphonlinecz)

Rodina Ladislava Štaidla sa rozhodla, že sa s ním rozlúči v rodinnom kruhu. Napriek tomu sa teraz objavili informácie, že pozostatky skladateľa a kapelníka stále neboli uložené do hrobu, píše portál Stars24. Na čom to viazne?

Cez víkend uplynú už dva týždne od skonu Ladislava Štaidla († 75), ktorý podľahol komplikáciám spojeným s nákazou koronavírusu. Jeho blízki to niesli ťažko, pochopiteľne ale museli riešiť smutné povinnosti. Potomkovia zosnulého skladateľa a kapelníka sa rozhodli rešpektovať oteckove želanie, aby sa nekonala posledná rozlúčka pre verejnosť. To by napokon aj tak komplikovali platné opatrenia proti šíreniu koronavírusu.

Český Casanova: Zoznam Štaidlových mileniek odhalený!

Štaidl tak má byť len uložený do hrobu, zatiaľ sa tak ale nestalo. Server tn.cz to zistil u zástupcov Správy pražských cintorínov. Na vine je počasie, ktoré to spravidla umožňuje až od apríla.

Avšak ani Štaidlovo želanie týkajúce sa smútočného aktu nebolo niektorými ľuďmi rešpektované. V jednom z pražských kostolov totiž prebehla smútočná omša za účasti desiatok smútiacich.

Aký majetok po sebe Ladislav Štaidl zanechal? Toto nezdedili ani deti Karla Gotta!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info