HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Šokujúce: Karel Gott (†80) sa mal v minulosti už raz oženiť!

Facebook (Karel Gott) (Helena Blagne) / Fotokoláž (Redakcia HD)

Karel Gott bol desiatky rokov známy ako nedostupný zvodca, ktorý sa síce prikláňal k ženám, svadbu však odmietal. Nakoniec sa ho podarilo uloviť Ivane, ale ako sa teraz ukázalo, nebola prvá. Gott sa totiž mal ženiť už skôr, s inou ženou, informuje portál Stras24.

Speváčka Helena Blagne nie je v našich končinách veľmi známa, vo svojej domovskej krajine, na Slovinsku, je však hviezdnou sexbombou. Teda minimálne bola, v 90. rokoch.

Práve vtedy sa do nej Gott údajne bezhlavo zamiloval. A podľa Expresu natoľko, že si ju chcel vziať! Ku svadbe nakoniec nedošlo, napriek tomu na neho speváčka nikdy nezabudla.

Nové pokračovanie knihy o Gottovi (†80): Kvôli nemu ma mali za blázna, spomína Zdeněk Troška

Mimochodom aj po jeho smrti na sociálnej sieti napísala: „Všetky tvoje hviezdy sú preč, drahý priateľ, a tvoj krásny hlas je navždy umlčaný. Odpočívaj v pokoji, Karel Gott.“

Gott bol známy ako odporca manželstva, jeho vzťah k Helene je preto o to viac prekvapivý. Na druhej strane sa nie je čomu diviť, aj v Slovinsku bol niekoľkonásobný slávik populárny a známy. Jeho hlas sa totiž nešíril len na západ, ale aj na východ.

Dominika Gottová to naozaj urobila! Vyhlásila vdove Ivane vojnu?

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info