HLAVNÝ DENNÍK
ZAHRANIČIE

Strašné: Pedofilného násilníka pustili z väzby, jeho obeť († 11) kvôli tomu spáchala samovraždu!

Ilustračné foto. www.sexualne.sk

Veľmi smutný príbeh sa odohral v Austrálii, kde si dievčatko vzalo život po tom ako sa dozvedela, že muža, ktorý ju sexuálne zneužil prepustili z väzenia.

Zdrvená matka zverejnila smutný príbeh svojej 11-ročnej dcérky, ktorá si vzala život po tom ako sa dozvedela, že sexuálny násilník (66), ktorý ju napadol bol prepustený z väzenia na kauciu, informuje o tom český Blesk.

Zneužívaná bola dlhých šesť rokov
Annaliesse jej pedofilný sused sexuálne zneužíval dlhých šesť rokov. Zdroj: FB / Corina Abrahamová

Annaliesse Ugleová bola žiačkou šiestej triedy na základnej škole. V októbri zomrela v detskej nemocnici v Perthe po zraneniach, ktorá si spôsobila sama. Letecky ju previezol do nemocnice vrtuľník z vidieckej oblasti západne od austrálskej metropoly. Podľa matky zosnulej dievčatá si jej dcéra vzala život, pretože sudca pustil na kauciu z väzby muža, ktorý bol v ten deň obvinený zo štyroch prípadov sexuálneho napadnutia dieťaťa a ďalších šiestich prípadov nedôstojného rokovania s deťmi mladšími ako 13 rokov. Jedným z detí, ktoré napadol, bola práve aj Annaliesse.

Rodina zverejnila smutný príbeh, vrátane mena dievčatka preto, aby upozornila, že podobný postup prepúšťania sexuálnych násilníkov na kauciu nie je v poriadku. Annaliesse so svojou rodinou totiž žila v tesnej blízkosti sexuálneho predátora. Zneužíval ju dlhých šesť rokov.

Otrasné! Sériovému vrahovi zo Zliechova zatiaľ dokázali tri vraždy. Pribudnú aj ďalšie obete?

Odborníci dávajú súdu za pravdu!
Teta zneužívaného dievčatka Corina Abrahamová organizuje demonštrácie proti rozhodnutiu súdov. Zdroj: FB / Corina Abrahamová

Dievčatko si tak podľa všetkého nedokázalo predstaviť, že ho opäť uvidí voľného po tom, čo ho zadržala polícia a jej utrpenie konečne skončilo. Najbližší popisujú Annaliesse ako temperamentný dievča plné života. Bola jednou z piatich súrodencov v rodine domorodého národa Noongar. Sledovala TikTok a v budúcnosti chcela opustiť austrálsky vidiek a žiť v meste. To už sa jej ale nepodarí.

Rodina z jej smrti teraz okrem iného viní austrálsky systém, ktorý podobné prepustenie sexuálnych delikventov na kauciu praktizuje často. Corina Abrahamová (43), Teta Annaliesse, v súčasnosti organizuje demonštráciu proti postupu súdov. Odborníci na právo si ale myslia, že súd postupoval správne. Austrálske väzobné väznice sú vraj preplnené a v čase pandémie koronavírusu tam netreba zatvárať každého, píše v závere český bulvárny denník Blesk.

HRÔZA: Gynekológ z Piešťan mal údajne zneužívať dievčatá aj chlapcov

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info