HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Hrôza: Mladá policajtka († 30) zastrelila synčeka († 9) a potom seba. Pochovali ich do jednej rakvy

Ilustračné foto. Fotokoláž / Redakcia (via Pixabay)

Veľmi smutný príbeh s tragickým koncom šokoval okolie mladej ženy, ktorá zrejme neuniesla psychický tlak a spáchala mimoriadne tragický čin.

Príbuzní sa naposledy rozlúčili so Sylwiou N. († 30) a jej synčekom Wiktorom († 9). Dvojica zomrela za tragických okolností, keď mladá matka najprv zastrelila svojho chlapčeka a potom aj sama seba, informuje o tragédii český denník Blesk. Na želanie rodiny budú matka Sylwia N. a jej synáčik Wiktor už navždy spolu. Telá zosnulých totiž príbuzní nielenže nechali uložiť do spoločného hrobu, ale dokonca do jednej rakvy.

K synovi mala silné puto
Sylwia. Zdroj: FB / Sylwia N.

Bola to pritom práve Sylwia, kto nevinného chlapčeka zniesol zo sveta. Mladá policajtka najskôr zastrelila jeho, a potom obrátila zbraň proti sebe. Pri pohrebe ležali na rakve okrem kvetov aj policajné čiapky. Hoci podľa vyšetrovateľov nie je pochýb o tom, že Wiktora zastrelila samotná Sylwia, so synom ju viazalo veľmi silné puto, popísali jej príbuzní. Vyšetrovateľom sa nepodarilo zistiť, prečo sa mladá matka odhodlala k tak tragickému kroku a spáchala rozšírenú samovraždu, píše v závere český bulvárny denník Blesk.

 

Neuveriteľná tragédia: Matka zabila svojich päť detí, potom sa pokúsila o samovraždu

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info