fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Dokument o posledných rokoch života Gotta (†80): Dominiku z filmu vystrihli! (VIDEO)

Dominika & Karel Gottovci / Facebook (Karel Gott & grmelino / fan)

Do sveta sa dostal oficiálny trailer k dokumentu Karel, ktorý monitoruje posledný rok života českého Slávika! Ako však ukážky na snímku režisérky Olgy Špátovej (36) odhaľujú, najstaršia dcéra Karla Gotta (†80) v ňom nakoniec vôbec účinkovať nebude, čo potvrdzujú to aj sami tvorcovia filmu, informuje portál Ahaonline.

Príbeh je dlhý. Dominika v dokumente pôvodne vôbec účinkovať nechcela, pretože nevyzerala po dlhodobej konzumácii alkoholu a liekov proti depresiám dobre. Keď bola vlani v lete blahoželať otcovi k 80. narodeninám, nechala sa nakoniec pri rodinnom stretnutí na Bertramke natočiť. Nevyzerala vôbec dobre, ale tvrdila, že nechcela otcovi kaziť radosť.

Akonáhle zábery videla, dala im stopku. V lete však prišla s tým, že im údajne dala zelenú a že by sa mali v dokumente objaviť. Produkcia ale tvrdí niečo iné.

„Dňa 30. novembra 2019 napísala Olga Špátová e-mail Dominike Gottovej, v ktorom jej poďakovala za nakrúcanie scén do filmu Karel, ktoré prebehlo so všetkými dcérami v lete 2019. S natáčaním bola Dominika dopredu oboznámená a súhlasila s ním. Zároveň ju písomne požiadala o súhlas, teda dovolenie s účinkovaním vo filme. Dominika na jej e-mail neodpovedala a ani žiadnym iným spôsobom ju nekontaktovala,“ stojí v oficiálnom vyhlásení.

Preto Olga Špátová vo februári tohto roku oslovila Dominiku a požiadala ju o schôdzku. „Keď sa zišli, režisérka pustila Dominike konkrétne zostrihané zábery, ktoré chcela použiť vo filme. Dominika pri tejto osobnej schôdzke zábery uvidela, vyslovila nesúhlas s ich zverejnením, a odmietla teda vo filme figurovať. Toto jej rozhodnutie samozrejme musela Olga Špátová rešpektovať,“ píše sa ďalej vo vyhlásení.

Belohorcová strachom bez seba? Manžel zostal v USA, tam sa stal obeťou trestného činu!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info