HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Najväčšia pamiatka princeznej Diany († 36) v troskách: Meghan ju rozbila na kusy!

Zdroj: Facebook (Royal Circular) (Princess Diana - Queen of Style) / Fotokoláž: Redakcia HD

Rozchod kráľovských bratov podľa všetkého prebehol ešte skôr, než sa vôbec začalo hovoriť o Megxite. Princovia William (38) a Harry (35) spoločne spravovali pamätný charitatívny fond princeznej Diany († 36) niekoľko rokov. Vlani v zime ho ale rozdelili na pol a peniaze z neho putovali na dve rôzne miesta.

Od roku 2013 princovia viedli pamätný fond princeznej Diany, informuje portál Blesk. A dúfali, že ho raz prenechajú svojim deťom, a odkaz ich matky tak bude žiť ďalej. V decembri 2019 však došlo k nečakanému a doteraz utajovanému rozdeleniu fondu. Dôvodom bolo rozhodnutie Sussexu odstrihnúť sa od spoločnej Kráľovskej nadácie a založiť si nadáciu vlastnú, pomenovanú Sussex Royals. Tým pádom sa peniaze museli spravodlivo rozdeliť medzi oboch bratov a ich ženy.

Po odchode Meghan a Harryho z kráľovskej rodiny a po tom, ako kráľovná zakázala tejto dvojici užívať slovíčko „royal“, svoju nadáciu zrušili. Peniaze z Dianinho fondu, ktorý už dávno nepretiekol finančnými darmi, avšak čas od času tam nejaká suma predsa len pristála, však aj naďalej plynuli obom bratom. A zatiaľ čo William svoj diel spravodlivo hádzal do Kráľovskej nadácie, ktorú s Kate Middletonovou (38) spravujú, druhá časť plnila Harryho zaoceánsku peňaženku!

Koniec kráľovskej rodiny? Erotický videozáznam princa Andrewa ju môže nadobro zdevastovať!

Niet ale pochýb o tom, že dary z Dianinho fondu končia v dobrých rukách. Harry údajne posiela peniaze charitatívnej organizácii Sentebale, ktorú pred rokmi založil. Organizácia pomáha africkým deťom a mladistvým zasiahnutým chorobou HIV.

A z toho by mala jeho matka obrovskú radosť! Až do konca svojho života totiž pomáhala obetiam HIV a AIDS a bojovala proti predsudkom, ktoré nakazených sprevádzali. Napriek tomu by Diana bola iste zdrvená tým, že sa bratia vinou jednej jedinej osoby odcudzili a jej odkaz rozpoltili.

Aká matka, taká Katka: Dcéra Madonny prevetrala prsia aj ochlpenie!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info