HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Sylvester Stallone oslavuje 74. narodeniny: ​​Legendárneho herca najviac zranila smrť syna!

Sylvester Stallone Zdroj: Facebook (FanPage-Fanclub de Sylvester Stallone)

Jedna z hollywoodskych legiend a idol 70. a 80. rokov, Silvester Stallone, ktorý oslavuje 74. narodeniny, má síce slávu a veľa peňazí, v živote ho ale stretla aj hromada smoly. Najväčší ranou pre neho je smrť syna, ktorý zomrel vo veku 36 rokov, píše portál Extra.

Sylvester Stallone sa narodil 6. júla 1946. Už odmalička bol jeho život sprevádzaný nepríjemnými komplikáciami, narodil sa totiž s ochrnutou ľavou polovicou tváre. Dôsledkom toho mal vadu reči, kvôli ktorej sa mu ostatné deti vysmievali. V škole nikdy nijako zvlášť nevynikal, dokonca ich kvôli svojmu zlému správaniu musel vystriedať hneď niekoľko.

Jeho jedinou skutočnou vášňou bolo odmalička kino, do ktorého pravidelne chodieval a kde vznikol jeho záujem o herectvo. Po úspešnom doštudovaní sa Sylvester vybral do New Yorku a sníval o úspešnej kariére herca a scenáristu. Spočiatku sa mu ale vôbec nedarilo, a pretože nemal veľa peňazí, býval v malej izbe jedného z tamojších lacných hotelov.

Škandál manželky Willa Smitha: Herec o jej mladom milencovi vedel, ale neprekážalo mu to!

Tam sa aj naďalej pokúšal písať scenáre, o ktoré však filmári nemali ani najmenší záujem. Aby sa nejako uživil, bol vďačný za rôzne príležitostné práce, ako predavač rýb, pizzér, vyhadzovač alebo čistič levích klietok v zoologickej záhrade. Zahral si dokonca aj vo filme pre dospelých.

Sylvestrova situácia sa začala postupne zlepšovať a z malých vedľajších rolí sa vypracoval až k hlavnej úlohe vo filme Páni Flatbushe. Štúdiá navyše začali prejavovať záujem aj o jeho scenáre. Stallone sa ani nenazdal a po získaní role vo filme Rocky sa stal celosvetovou hviezdou.

V roku 2012 verejnosť šokovala správa o smrti ešte len 36-ročného syna slávneho herca. V júli toho roku bol talentovaný herec a filmár Sage Stallone nájdený mŕtvy vo svojom dome v Hollywoode. Mladý Stallone bol svojimi blízkymi popisovaný ako citlivý chlapec, ktorého ale trápili zdravotné ťažkosti. Jeho smrť dodnes trápi nielen Sylvestra, ale i jeho matku, tri sestry a brata.

Kde pracoval Vin Diesel, než sa preslávil? Tieto fakty ste o ňom zrejme nevedeli

Akoby si Sylvester neprešiel vo svojom živote už veľa utrpeniami, neznáma žena ho nahlásila polícii s tým, že ním bola znásilnená. A to hneď dva krát!

Žena, ktorá si nepriala, aby verejnosť poznala jej meno, tvrdila, že bola so Sylvestrom v roku 1987 vo vzťahu. V tom istom roku a následne o tri roky neskôr ju však údajne sexuálne napadol a znásilnil. Prečo s týmto tvrdením prišla až o viac ako 20 rokov neskôr, nikto netuší, mali ju však podporiť jej kamarátky, ktorým sa kedysi údajne zverila.

Tie ale nakoniec odmietli s políciou hovoriť. Následné vyšetrovanie nepotvrdilo, že by sa predstaviteľ Rockyho či Ramba znásilnenia skutočne dopustil. Aj napriek tomu, že je oficiálne nevinný, obvinenia rozvírili špekulácie v jeho okolí, vo svete filmu a tiež konflikty medzi ním samotným a jeho blízkymi.

Malér za malérom: Johnny Depp musel na súde vysvetľovať jeho drogové aktivity!

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info