HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Vážne chorá Parišková po 11 týždňoch späť na obrazovke! Avšak má to jeden háčik

Zdroj: Facebook (Aneta Parišková) / Fotokoláž: Redakcia HD

Moderátorka televíznych novín Aneta Parišková (47) prekvapila divákov TV JOJ, keď sa po dlhšom čase objavila na obrazovke. Po 11 týždňoch náročnej liečby na onkológii sa dohodla s lekármi, že bude predsa len môcť pár dní v mesiaci moderovať, píše portál Blesk.

Moderátorka má non-Hodgkinov lymfóm srdca a pľúc a na onkológii podstupuje pravidelné chemoterapie. Po prvej sérii ju lekári pustili na nejaký čas domov a taktiež má dovolené ísť pár dní v mesiaci do práce.

Aneta Parišková bojujúca so zákernou rakovinou: V parochni ju takmer nikto nespoznal!

„Po 11 týždňoch opäť v práci. Stretnutie s mojou JOJkárskou rodinou a divákmi ma nesmierne potešilo. Túto psychoterapiu si môžem dopriať len pár dní v mesiaci, pretože som závislá na počte bielych krviniek a pokynoch doktora MUDr. Drgoňa, ktorý ma lieči. Ale som vďačná aj za tých málo dní. Ďakujem,“ zverila sa statočná Aneta Parišková, ktorá počas liečby prišla o vlasy.

Tá tak buď nosí klobúky, alebo využíva parochne. Aj keď ju diváci poznajú ako dlhovlasú blondínku, v televízii jej vybrali parochňu s krátkym zostrihom. A skutočne vyzerala veľmi sviežo!

Priznanie Moniky Bagárovej: Robila som frajerku, ale všetko je v skutočnosti inak

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info