HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Šokujúce slová Duchoslava: Tuší, kto môže za smrť Bartošovej († 48)!

Jan Antonin Duchoslav & Iveta Bartošová Zdroj: Facebook (Jan Antonin Duchoslav) (Iveta Bartošová) / Fotokoláž: Redakcia HD

Rozhodol sa prehovoriť o smrti Ivety Bartošovej († 48) a všetkých šokoval! Jan Antonín Duchoslav (55) konečne prezradil, čo si myslí o skone slávnej speváčky a tvrdí, že vie, kto Ivetu prinútil k tak hroznému činu ako je samovražda, píše portál Aha!

„Iveta bola na začiatku strašne dobrá. Výzvu vzala vážne. Ako sa ale začala oslobodzovať od svojich závislostí, začala sa tiež rútiť psychicky. A to Pepovi Rychtářovi nešlo pod fúzy. Strácal nad ňou kontrolu. Vzal preto pohárik sektu a prišupol ho k nej so slovami: Ivetka, napi sa, to ti urobí dobre … A ako to dopadlo, už dnes vieme,“ prezradil o Ivete Bartošovej Jan Antonín Duchoslav, známy predovšetkým z filmu Sněženky a machři.

„Nikto ho za to nemôže odsúdiť, ale morálne je jednoznačne zodpovedný za jej samovraždu. Je to jeho vina. Mal jej byť oporou, a nie uzurpátorom, ktorý ju ovláda. On taký je, inak to nedokáže, preto to dopadlo tak, ako to dopadlo,“ dodal pre server Extra.cz zdrvený Duchoslav.

Zdeněk Troška prezradil, prečo by slávna trilógia Slunce, seno nebola tak úspešná, keby vznikala dnes

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info