HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR ZAHRANIČIE

Hana Gregorová nezabudne na vetu Radka Brzobohatého († 79): Dychberúce slová o jeho smrti!

Zdroj: Facebook (Flying Cyprian)

Pre herečku Hanu Gregorovú (67) bol jej manžel Radek Brzobohatý († 79) osudovým mužom. A hoci je teraz s novým priateľom, o tridsať rokov mladším Ondřejom Koptíkom (35) šťastná, na lásku svojho života nezabudla. V rozhovore totiž prezradila, aký bol Radek v súkromí, píše portál Blesk.

Je to už osem rokov, čo legendárny český herec zomrel na prasknutú výduť brušnej aorty. Gregorová je vo vášnivom a veľmi búrlivom vzťahu s Koptíkom, s ktorým sa zasnúbila, ale svadba stále nie je naplánovaná, hoci by si to Ondřej prial.

V rozhovore pre portál Zulice.cz však Gregorová nehovorila o novej láske, ale tej starej. Fanúšikom jej zosnulého manžela odtajnila, čím ju Radek tak očaroval.

Lucie Vondráčková zarobila 28 miliónov korún: Ako k nim prišla?

„Bol muž činu, čo sa týka života, ale nebol typ na podnikanie. Vo všetkom ma však podporoval a stál za mnou. A hlavne dokázal jednou vetou vrátiť na zem, napríklad keď sa nejaký herec v divadle začal chovať nafúkane a neprofesionálne,“ prezradila režisérka a dramaturgička. Radek bol podľa jej slov pravý gentleman s valašským srdcom a krehkou dušou, ktorý miloval život, nech už mu priniesol čokoľvek.

„Bol introvert, musela som z neho vždy dolovať, keď ho niečo trápilo, ale stálo to za to. Je nádherný pocit byť milovaná takým mužom, akým bol Radek. Nie, že by mi každý deň vyznával lásku, to by som ani nechcela, vysvetlila. Radek jej lásku deklaroval iným, oveľa dramatickejším spôsobom. Jeho najväčším vyznaním bolo: Haninka, ja by som bez teba umrel, priznala dojímavé slová Gregorová.

Prvá dáma USA okomentovala Trumpov penis: Tam dole je Donald…

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info