fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR ZAHRANIČIE

GOTT JE SPÄŤ? Jeho stránka aj facebookový profil opäť ožil, to ale nie je všetko!

tasr

Legendárny Karel Gott sa preslávil nielen svojim zlatým hlasom, ale aj tým, že rád komunikoval so svojimi fanúšikmi cez sociálne siete. Čítajte viac:

Po jeho smrti sa ľuďom sprvu mohlo zdať, že sa k nim už Zlatý slávik nikdy neprihovorí cez svoje profily na Facebooku či Instagrame. Nie že by o ňom nebolo vôbec počuť – jeho manželka Ivana začala s verejnosťou komunikovať cez stránku karelgott.com, kde ľudí informovala napríklad aj o mieste posledného odpočinku svojho zosnulého manžela.

Hrob Karla Gotta na cintoríne na pražských Malvazinkách je dokončený

Dnes už je situácia iná, keďže sa Ivana najnovšie ozvala práve cez facebookovú stránku Majstra, čo spôsobilo u ľudí poriadny rozruch – nižšie uvedený príspevok stihol len za dva dni získať neuveriteľných 37-tisíc „lajkov“.

„Vážení a milí příznivci mého manžela Karla, denně od vás dostávám povzbudivé dopisy a e-maily, za které vám ze srdce děkuji. Mimo jiné se mě nebo naší agentury Karel Gott Agency ptáte na projekty, které chystáme. Z vašich reakcí jsem vycítila, že byste měli zájem dozvídat se dále o aktivitách spojených s naším milovaným Karlem. Proto jsem se rozhodla obnovit tento jeho profil, kde vám budeme přinášet zajímavosti spojené se jménem Karel Gott a jeho odkazem,“ píše sa v príspevku na profile Karla Gotta, pod ktorý sa podpísala Ivana Gottová.

To ale nie je všetko! na spomínanom profile sa dnes objavila ďalšia senzačná správa – 15.12.2020 sa v pražskej O2 Aréne stretnú ďalšie legendy českej a slovenskej hudobnej scény, aby vzdali hold a úctu svojmu kolegovi a priateľovi Karlovi. Udalosť s názvom „Pocta Karlu Gottovi“ tak bude zrejme jednou z najočakávanejších udalostí tohto roka. Odpočívaj v pokoji, Maestro!

VIDEO: Karel Gott nám z neba posiela láskyplný odkaz

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info