fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BLOGY SLOVENSKO

Slovensko potrebuje silný a pronárodný blok strán. 

KDZP-NK

NÁRODNÁ KOALÍCIA a KDŽP – Aliancia za Slovensko, sa dnes zhodli na tom, že vstúpia len do takého zoskupenia, ktoré bude pronárodné, zaviaže sa chrániť počatý život a rešpektovať demokratické princípy s odsúdením krívd minulosti voči všetkým nespravodlivo trpiacim ľuďom v našich dejinách.

DOHODA o spoločnom postupe strán KDŽP – Aliancia za Slovensko a NÁRODNÁ KOALÍCIA

Politické strany KDŽP – Aliancia za Slovensko a NÁRODNÁ KOALÍCIA sa týmto podpisom zaväzujú spoločne postupovať v rokovaní s inými subjektami ohľadom predvolebnej spolupráce. Voľby v roku 2020 sú historicky zlomovým obdobím, z ktorého môže vzísť porazený nielen liberalizmus presadzujúci antikresťanský koncept rodiny a kultúru smrti, ale aj politické subjekty, ktoré na Slovensku rozmohli korupčný politický systém a bezprávie. Voľby v roku 2020 sú príležitosťou pre posilnenie politického spojenectva, ktoré dá záujmy Slovenska na prvé miesto vo všetkých oblastiach.

Od vládnucej národnej sily sa očakáva, že dokáže splatiť dlh voči mladým rodinám a starším spoluobčanom, ktorí sú na pokraji záujmu dlhodobo. Slovensko dlhodobo prepadáva v úrovni podnikateľského prostredia, úrovni školstva a zdravotníctva bez ohľadu na to, či je pri moci opozícia alebo koalícia. Zmeny na ceste k spravodlivému Slovensku sa začínajú spravodlivosťou a rešpektovaním práva na život u všetkých, vrátane počatých detí. Tento predpoklad preto považujeme za jeden z prvých a nie posledných krokov.

Uznanie a odsúdenie akýchkoľvek krívd, ktoré sa historicky spáchali na našom území voči nevinným ľuďom bez ohľadu na ich postavenie a pôvod, či náboženskú príslušnosť je nielen predpokladom, aby politická strana bola akceptovateľným subjektom pre spoluprácu, ale je aj potvrdením Božej pravdy, že život každého je jedinečný. Vyčleňovaný z tejto spolupráce za daných podmienok nie je nikto a ako signatári sa v týchto posledných dňoch predvolebných rokovaní pokúsime dopomôcť vzniku takejto politickej sily, ktorá bude mať ambíciu vyhrať voľby a posunúť Slovensko zásadným spôsobom dopredu. K tomu pozývame všetkých, ktorým záleží na kresťanskom, sebavedomom a prosperujúcom Slovensku tak, aby žiaden hlas neprepadol, ale naopak, bol použitý pre jeho rozvoj.

V Bratislave, 11. novembra 2019

Thomas Taraba – predseda KDŽP – Aliancia za Slovensko a Slavěna Vorobelová – predsedníčka NÁRODNÁ KOALÍCIA

Hlavný denník túto správu uverejňuje v plnom znení tak, ako bola do redakcie doručená, nakoľko ide o platený príspevok.

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info